Maria Łoś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.05.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.05.2011
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem i poczuciem straty zawiadamiamy, że dnia 15 maja 2011 r. odeszła na zawsze nasza najukochańsza Mama, Babcia, Teściowa
śp. Maria Łoś
Uroczystości żałobne odbędą się w środę 25 maja 2011 r. w kościele pw. NSPJ w Gdyni przy ul. Armii Krajowej 46.
Różaniec - 10.30, msza święta żałobna - 11.00.
Złożenie prochów bezpośrednio po mszy świętej na cmentarzu Witomińskim w Gdyni o godz. 12.00.
Pod kościołem będzie podstawiony autokar na cmentarz i z powrotem.
Rodzina z Trójmiasta i Warszawy
Dnia 15 maja 2011 r. w Gdyni odeszła na zawsze nasza najukochańsza Mama
Maria Łoś
z d. Łucarz
Pa, pa, Mamo!!!
Ewa i Tomek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia