Jan Juszczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.06.2011
Dziennik Łódzki

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 26 czerwca 2011 r. zmarł, w wieku 83 lat
Śp.
dr Jan Juszczyk
Wieloletni nauczyciel szkolnictwa społecznego. Wykładowca w Instytucie Doskonalenia Nauczycieli i Badań Oświatowych, nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Pabianicach.
Członek Związku Literatów Polskich.
Ceremonia pożegnania odbędzie się 4 lipca br. (poniedziałek) o godz. 15.30 w Łodzi, w kaplicy przy ul. Zakładowej 4.
Odprowadzenie zwłok do grobu rodzinnego nastąpi w dniu 5 lipca 2011 r. o godz. 13.30 w Lipie k. Końskich.
Żona i Córka z Rodziną

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
Jana Juszczyka
dr. nauk humanistycznych, historyka i filozofa, wspaniałego poety, nauczyciela wielu pokoleń studentów.
Odszedł Mistrz słowa, ale pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek, dnia 4 lipca br., o godz. 15.30 w kaplicy cmentarza przy ul. Zakładowej.
Wyrazy wielkiego współczucia
Rodzinie
składają
Przyjaciele z Oddziału Łódzkiego Związku Literatów Polskich

Z bólem żegnamy zmarłego Przyjaciela
Jana Juszczyka
mędrca i znakomitego poetę

Michał S. Dalecki, Ryszard Klimczak, Józef Stanisław Kmieciak, Henryk Pustkowski

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kondolencje dla Edyty.</p> <p><strong>Wiele mnie łączyło z Panem Janem, poznałam Go przez Jego Córkę – Edytę, której przesyłam szczere kondolencje. Przykro mi, że nie mogę towarzyszyć w tej bardzo bolesnej chwili, wiem Edyto że mi to wybaczysz, bardzo Ci współczuję, bardzo chciałabym w tym dniu być z Tobą, ale z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogę. Urszula.</strong></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Urszula Barańska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Janecka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Baranowska


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia