Czesław Fórmianiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.12.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.12.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Podziękowania wszystkim, którzy okazali wiele serca podczas choroby, dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
śp.
Czesława Fórmaniaka
a w szczególności lekarzom, pielęgniarkom, księżom, rodzinie, znajomym, delegacjom za wsparcie duchowe, wyrazy współczucia, zamówione msze św., złożone wieńce i kwiaty
składa żona z córkami
Grodzisk Wlkp., listopad 2010 r.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia