Krzysztof Denko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.08.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.08.2011
Gazeta Wrocławska
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Krzysztofa Denki
wieloletniego pracownika Specjalistycznego Szpitala Ginekologiczno-Położniczego w Wałbrzychu,
świetnego kolegi, dobrego lekarza, niezapomnianego człowieka.
Żegnaj, Krzysztof!
Koleżanki i koledzy Specjalistycznego Szpitala Ginekologiczno-Położniczego w Wałbrzychu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Małgorzata
12 l
SYLWIA
14 l
Dominika- córka
14 l
MAŁGOSIA
14 l
07.08.2011r. Iwona (pacjentka)
14 l
Pati- pacjentka
14 l
Monika
14 l
Gośka - pacjentka
14 l
Joanna Maciejewska
14 l
ola
14 l
Joanna Maciejewska- Ignatowska
14 l
Gosia
14 l
ja
14 l
Kasia- pacjentka
14 l