Stanisława Tobiś zd. Bancewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2010
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 13.10.2010 r.
zmarła w wieku 83 lat nasza najukochańsza siostra i ciocia
ś + p
Stanisława Tobiś, z domu Bancewicz
Człowiek otwartego serca na losy innych, doświadczona we wczesnej
młodości sześcioletnim syberyjskim zesłaniem w latach 1940-1946 do b. ZSRR,
zawsze wierna Panu Bogu.
Msza św. zostanie odprawiona we wtorek, 19.10.2010 r. o godzinie 8.30
w kościele św. Jana Kantego w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 86.
Pogrzeb w tym samym dniu o godzinie 10.30 na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążeni
brat Józef z rodziną, bratankowie z rodzinami
i przyjaciele Sybiracy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia