Stefania Bandziuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2011
Gazeta Pomorska
Podziękowanie Wszystkim, którzy okazali wiele serca i życzliwości, dzielili z nami smutek i żal oraz uczestniczyli we mszy św. pogrzebie śp. Stefanii Bandziuk a szczególnie ks. Kanonikowi Pawłowi Kowalskiemu, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak i Panu Jarosławowi Kowalskiemu serdeczne „Bóg zapłać” składa Mąż z Córkami i Wnuczkami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia