Aleksandra Skura
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2011
Dziennik Bałtycki
Głęboko przejęci i zasmuceni zawiadamiamy, że dnia 14 lipca 2011 r. odeszła z naszego grona
Aleksandra Skura
Utraciliśmy kochaną, wspaniałą, uśmiechniętą koleżankę, dobrego człowieka, znakomitego długoletniego pracownika Szpitala Specjalistycznego Św. Wojciecha SP ZOZ w Gdańsku-Zaspie.
W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z Bliskimi.
Olu żyć będziesz we wdzięcznej pamięci dyrekcji, koleżanek i kolegów.
Dyrekcja i pracownicy Szpitala
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Bożena
14 l
Bożena
14 l
Bożena
14 l
ewa
14 l
Ewa Przeradzka
14 l
Grażyna
14 l