Wiesław Gozdek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2011
Gazeta Pomorska

Z wielkim smutkiem żegnamy Wiesława Gozdka Burmistrza Mroczy naszego Przyjaciela, społecznika i samorządowca oddanego sprawom obywateli. Składamy wyrazy najszczerszego współczucia Jego Rodzinie. Koleżanki i Koledzy z Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Plaża

W dniu 5 grudnia 2011 r. odszedł od nas po długiej i ciężkiej chorobie mój ukochany Siostrzeniec, nasz Kuzyn i Wujek śp. Wiesław Gozdek lat 58 Wiesiu byłeś i będziesz dla nas osobą niezwykle ważną i lubianą. Dziękujemy Tobie za wszystko co wspólnie przeżyliśmy w pięknym klimacie rodzinnym. Wyrazy współczucia dla Renaty - małżonki oraz dzieci składają Ciocia Marynia Guzek, kuzyn Stasiu Guzek z małżonką Ewą oraz Benia, Rafał z Pawełkiem

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Wiesława Gozdka Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Prezes i Pracownicy Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy

Z głębokim żalem żegnamy Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza Wiesława Gozdek Rodzinie zmarłego szczere wyrazy współczucia składa Burmistrz Szubina i pracownicy Urzędu Miejskiego w Szubinie Przewodniczący i Radni Rady Miejskiej w Szubinie

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci" Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 05 grudnia 2011r. zmarł Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza i wspaniały przyjaciel śp. Wiesław Gozdek Rodzinie zmarłego wyrazy serdecznego współczucia składają: Przewodnicząca Rady - Gabriela Repczyńska wraz z Radnymi Rady Miejskiej Burmistrz Kcyni - Piotr Hemmerling wraz z Pracownikami Urzędu Miejskiego

Z żalem żegnam Wiesław Gozdka Burmistrza Mroczy Człowieka dobrego, mądrego, troskliwego i prawego, społecznika i samorządowca wybitnie zasłużonego dla rozwoju Mroczy Żonie, Dzieciom oraz Rodzinie składam serdeczne wyrazy współczucia Anna Bańkowska - poseł na Sejm RP

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Pana Wiesława Gozdek Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza wyrazy współczucia Rodzinie składają: Burmistrz Koronowa wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Koronowie oraz Przewodniczący Rady i Radni Rady Miejskiej w Koronowie

z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Wiesława Gozdek Burmistrza Mroczy Człowieka zaangażowanego w sprawy Związku Harcerstwa Polskiego wspaniałego człowieka i przyjaciela Łączymy się w smutku z rodziną instruktorzy Chorągwi KujawskoPomorskiej ZHP

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia Żonie oraz całej rodzinie Zmarłego Wiesława Gozdka, Burmistarza Miasta i Gminy Mrocza składają Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Mroczy wraz z Pracownikami

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Wiesława Gozdka Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza, samorządowca i społecznika, zawsze oddanego pracy na rzecz Mroczy i jej mieszkańców. Rodzinie i Bliskim Zmarłego szczere wyrazy współczucia składają Piotr Całbecki Dorota Jakuta Marszałek Województwa Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Kujawsko-Pomorskiego

Wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie i Bliskim Wiesława Gozdka Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza składa Wojewoda Kujawsko-Pomorski Ewa Mes

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>serdeczne spolczucia</p> <p>serdeczne spolczucia dla calej rodziny gozdkow</p>


13 l

<p>serdeczne spolczucia</p> <p>serdeczne spolczucia dla calej rodziny gozdkow</p>


13 l

<p>serdeczne spolczucia</p> <p>serdeczne spolczucia dla calej rodziny gozdkow</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sara


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

była stażystka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

była stażystka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

krzysztof


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M Mrocza


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ALINA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EWA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ewa narloch


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ewa narloch


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ola Laskowska (Struensee)


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Michał


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kinga Gozdek


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Człowiek,przyjaciel wielkiego serca!</p> <p>Wiesiu! Tak nam smutno, że już Ciebie nie ma wśród nas. Byłeś wspaniałym człowiekiem, przyjacielem no i Burmistrzem, którego wszyscy kochali i szanowali. W naszych sercach pozostawiłeś wielki smutek i żal. Niech Bóg Ciebie prowadzi. Żegnaj. Ania Dylewska starościna z Bydgoszczy</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania z Bydgoszczy z rodziną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Łukasz Chojnacki


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

K.J.P


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Slawek i Agnieszka Grosiak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariusz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

anna


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.D.S.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hania siostrzenica


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia