Mateusz Cylka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.05.2011
Gazeta Pomorska

<p>Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć ani się pogodzić Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 maja 2011 zmarł kochany syn, brat, wnuk i siostrzeniec śp. Mateusz Cylka lat 18 Msza św. żałobna odprawiona zostanie 30.05. 2011 o godz. 9.00 w kościele parafii św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu Pogrążeni w bólu RODZICE, SIOSTRY i RODZINA</p>

Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć ani się pogodzić Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 maja 2011 zmarł kochany syn, brat, wnuk i siostrzeniec śp. Mateusz Cylka lat 18 Msza św. żałobna odprawiona zostanie 30.05. 2011 o godz. 9.00 w kościele parafii św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu Pogrążeni w bólu RODZICE, SIOSTRY i RODZINA

Plaża

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia i kolegi śp. Mateusza Cylki wyrazy szczerego współczucia RODZINIE składają uczniowie klasy III C ZSP nr 3 w Inowrocławiu z wychowawczynią

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOŚĆ


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Nadal cieżko w to uwierzyć...</p> <p>Mam nadzieje że jest Ci tam dobrze.</p> <p>Do jutra;*</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kolezanka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>[*]</p> <p><span><strong>W daleką podróż zabrał Cię Bóg<br />Jedną nadzieję nam dając,<br />Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,<br />Ci, którzy tutaj w bólu zostali...<br /></strong></span></p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mati[*]</p> <p>Odeszłeś niema Cie.!:(</p> <p>Ja nadal w to niewierze;(</p> <p>Cięzko mi i smutno...</p> <p>Dlaczego Ty?? Dlaczego to akurat Ciebie zabrano do góry??<br />To pytanie zastanawia mnie od samego poczatku...</p> <p>Trudno pogodzić się z wiadomością że Ciebie już tu nie ma... Boli wiadomość że nie porozmawiamy już... Wchodzę tu codziennie zapalam Ci świeczkę, pisze do Ciebie mając nadzieje ze ty to widzisz.... Chciałabym zeby to wszytsko okazalo sie nieprawdą, że ktoregoś dnia zobacze Cię uśmiechniętego bo taki zawsze byleś... Takiego Cię pamietam... Wchodząc tu czytając to wszytsko boli to strasznie boli ta myśl, że to właśnie Ty... Znów łza spływa po mojej twarzy.!! Módl się za Nami... Do jutra;*</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta Drelich


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>;(</p> <p>Nie ma już gniewu<br />Wyczerpał się<br />Nie ma już strachu<br />Oswoił się.<br />Nie ma już łez<br />Zabrakło ich<br />Nie ma już cierpienia<br />Zatracił się w marzeniach<br />Nie ma już melodii<br />Ugrzęzła w gardle.<br />Nie ma już słów<br />Zapadły się w przepaść.<br />Nie ma już słońca<br />Wyblakło na niebie.<br />Nie ma już Ciebie<br />Reszta nie ma znaczenia...</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agata


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agata


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia