Wiktor Sycz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.06.2010
Powiśle Sztum Dzierzgoń
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.06.2010
Powiśle Sztum Dzierzgoń
Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy
śp. Wiktora Sycza
Długoletniego pracownika administracji publicznej i działacza ochotniczych straży pożarnych
Wyrazy głębokiego współczucia i szacunku
Rodzinie i Najbliższym
składają:
Leszek Tabor - Burmistrz Sztumu, Czesław Oleksiak - Przewodniczący Rady Miejskiej, radni Rady Miejskiej w Sztumie oraz pracownicy samorządowi i strażacy ochotnicy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
Józek
14 l