Stanisława Hejwowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2009
Dziennik Łódzki

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 29 listopada 2009 roku
odeszła od nas
Stanisława Hejwowska
członek Komitetu Głównego Olimpiady Chemicznej, długoletni
nauczyciel chemii, wychowawca wielu laureatów Olimpiady
Chemicznej, z których 12 z sukcesem reprezentowało Polskę
na Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej.
Człowiek ogromnej wiedzy, a przede wszystkim wspaniały
Nauczyciel, oddany pracy z młodzieżą.
Ofiarny działacz, mądry nauczyciel, dobra, życzliwa Koleżanka - taką Ją zachowamy
w naszej pamięci, taka pozostanie na kartach wspomnień olimpiady.
Komitet Główny Olimpiady Chemicznej

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana pani Stanislawa, niezapomnian​a nauczycielka​! Kasia Djakow Byla uczennica ze Szkoly Podstawowej NR 1


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Uczennica jedynki


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciej


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Z Santiago de Chile</p> <p>To ogromna strata dla wszystkich. Jeszcze to do mnie nie dotarło. Chyba nigdy się z tym nie pogodzę. Kochana Pani Stanisławo, dziękuję za całą wiedzę, którą przekazała mi Pani w XV LO. Dzięki osobom jak Pani mając 31 lat nadal tęskni się za czasami liceum... Odeszła od nas osoba, która z wielką pasją przekazywała swoją wiedzę. Ogromna część tej pasji pozostała we mnie, w wielu z nas... Przekazuję kondolencje wszystkim najbliższym, rodzinie oraz przyjaciołom.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariusz Michalak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Z Londynu</p> <p>Brak slow jakim wspanialym czlowiekiem byla pani profesor Stanislawa Hejwowska.Wielka to strata dla polskiej edukacji.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr Krysinski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek Wesołowski, XV LO


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jedna z Uczennic.


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janusz Badurski


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hieronim Franciszek Wróblewski


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ala


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

George Cs


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziękuję P. Prof. J. Sułkowski


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Staszko, pogrzeb był b. udany


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Rudiak- Wojcieszak


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Dolder


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Goska H


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Malgorzata Hejwowska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Siostrzyczko</p> <p>Nie moge sie z tym pogodzic. Siostrzyczko.</p> <p>Goska</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Matusiak


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kondolencje</p> <p>Ostatnim słowem chciałabym pożegnać Panią profesor,która okazywała serce swoim uczniom między innymi mnie.Przez 20 lat nosze jako talizman portmonetke,która mi podarowała odchodząc z mojej podstawówki po roku nauki.Bardzo przezywałam jej odejscie,a pani pofesor z jej ciepłym usmiechem obdarowała mnie wtedy całym światem,czułam się najwazniejszą uczennicą w szkole ,a nawet na świecie.Ciesze się ze miałam okazje poznać tak mądrego i dobrego człowieka jakim była.Z całym szacunkiem, i ciezkim sercem Żegnaj kochana pani profesor.</p>


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia