Andrzej Bąk-Dzierżyński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2012
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2012
Echo Dnia
Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Dr Andrzeja Bąka-Dzierżyńskiego Składa Personel Działu Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 29 grudnia 2011 roku odszedł od nas nagle specjalista położnictwa i ginekologii lekarz Andrzej Bąk-Dzierżyński długoletni lekarz Pradni Ginekologicznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach Wyrazy szczerego żalu i współczucia Dla Żony Marii, Synów Wojciecha i Rafała Rodziny oraz Bliskich składają Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy Ś.C.O. Ceremonia popgrzebowa odbędzie się w dniu 31.12.2011 roku o godzinie 11 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Kielcach
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 29 grudnia 2011 roku zmarł w wieku 68 lat Śp. Andrzej Bąk-Dzierżyński lekarz Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Msza święta żałobna odbędzie się 31 grudnia (sobota) o godz. 11:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Kielcach. Po mszy nastąpi odprowadzenie na II Cmentarz Komunalny przy ul. Ściegiennego. Pogrążona w smutku Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Janusz
14 l