Rodzinie i Bliskim Pana Henryka Banasia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2011
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Henryka Banasia długoletniego pracownika, wspaniałego Człowieka i Kolegę. Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają Zarząd i pracownicy Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A. w Opolu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia