Stefania Kubacka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2010
Głos Wielkopolski
Serce złote miałaś, od życia dużo nie chciałaś.
Zawsze z czułością o nas dbałaś
i zawsze też mocno nas kochałaś.
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 18 grudnia 2010 r.
odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Stefania Kubacka
z domu Roszczyńska
Pogrzeb odbędzie się 22 grudnia 2010 r. o godzinie 8.50
na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia