Agrypina Samek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2011
Gazeta Pomorska
Żyłaś dla nas i dla innych Kochaliśmy Cię wszyscy Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy, że dnia 25 kwietnia 2011r odeszła od nas ukochana żona, mamusia, babcia, bratowa, szwagierka, ciocia i kuzynka Agrypina Samek z domu Waleron lat 85 Msza św. żałobna zostanie odprawiona 4 maja 2011 r o godz. 13.00 w Kościele św. Katarzyny w Golubiu. Po mszy ceremonia pogrzebowa na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Małgorzata P-G
14 l