Jacek Taba

This was published in the following publications on 03.07.2010:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę, będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27 czerwca 2010 roku zginął tragicznie w wieku 50 lat nasz kochany TATUŚ</p>
<h4><strong>śp. JACEK TABA</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 lipca 2010 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążone w smutku dzieci.</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę, będziesz żył w naszych sercach i myślach"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27 czerwca 2010 roku zginął tragicznie w wieku 50 lat nasz kochany TATUŚ

śp. JACEK TABA

Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 lipca 2010 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążone w smutku dzieci.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Grazyna z rodzina z Norwegii


15yrs

Image chosen by user

tesknie - Anna


15yrs

Image chosen by user

Pamietamy - Sandra


15yrs

Image chosen by user

Ania


15yrs

Image chosen by user

Anna


15yrs

<p>Zegnaj ukochany Aniolku</p> <p>Dziekuje Ci kochanie,ze zjawiles sie w moim zyciu,ze mnie kochales i w zamian przyjales moja milosc.Obiecales,ze bedziesz ze mna do konca swoich dni i dotrzymales slowa,ale dlaczego tak szybko odszedles?DLACZEGO? Cierpie bo nie moge pogodzic sie z czyms,co miec miejsca nie powinno :((( Brakuje mi slow by mowic jak jest mi smutno,ze moje zycie jest szare,pelne bolu,cierpienia i rozpaczy....lza za lza na policzku splywa...moze kiedys bol zlagodnieje ale pamiec i milosc do Ciebie w mym sercu pozostanie.</p> <p>Kochac Cie bylo latwo,zapomniec niemozliwe!!!</p> <p>Pozostaly mi po Tobie wspomnienia cos najbardziej cennego i czego nikt mi nie odbierze.</p> <p>Dzis sa Twoje imieniny .....tak bardzo pragne przytulic sie do Ciebie i zlozyc zyczenia :((((((</p> <p>Kocham Cie kochanie moje,tak bardzo tesknie...tak trudno zyc bez Ciebie :(((</p> <p>Twoja Anulka</p>


15yrs

Image chosen by user

Zyjesz w moim sercu - Ania


15yrs

Image chosen by user

Na zawsze w moim sercu - Anna


15yrs

Image chosen by user

Mateusz Sęk


15yrs

Image chosen by user

Ryszard


15yrs

Image chosen by user

Grazyna z rodzina z Norwegii


15yrs

Image chosen by user

Grazyna z rodzina z Norwegii


15yrs

Image chosen by user
<p>Pozegnanie</p> <p>Jacku,bedziemy bardzo tesknic za Toba.</p>


15yrs

Image chosen by user

Grazyna z rodzina z Norwegii


15yrs

Image chosen by user

Bożena


15yrs

Image chosen by user

Sławek Zazula


15yrs

Image chosen by user

Elwira i Jurek


15yrs

Image chosen by user

Iwona i Marek Dmuchowscy


15yrs

Image chosen by user

Wiesiek- na zawsze w PAMIĘCI.


15yrs

Image chosen by user

znajoma


15yrs

Image chosen by user

Zbyszek Demianiuk - szermierz


15yrs

Image chosen by user

ewai waldek


15yrs

Image chosen by user

elżbieta


15yrs

Image chosen by user

małgorzata rys


15yrs

End of content

No more pages to load