22 czerwca
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.06.2011
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.06.2011
Głos Koszaliński
22 czerwca odszedł w najdalszą drogę Nasz Wielki i Serdeczny Przyjaciel, ceniony działacz Koszalińskiej i Krajowej Rady Towarzystwa Kultury Świeckiej im. Tadeusza Kotarbińskiego DOKTOR STANISŁAW KOŃCZAK. Był z nami do ostatnich swoich dni i mimo kłopotów zdrowotnych, służył radą, pomocą i szczerym oddaniem sprawie humanizmu i świeckości życia społecznego. Łączymy się w smutku i żalu z jego Rodziną, której składamy najszczersze wyrazy współczucia. Koszalińska Rada Towarzystwa Kultury Świeckiej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia