mama Pauliny Perczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.05.2011
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.05.2011
Echo Dnia
Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej” Pani mgr Paulinie Perczak wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia z powodu śmierci Mamy składają Prezydent, Rektor oraz Koleżanki i Koledzy z Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia