Tomasz Sitkiewicz

This was published in the following publications on 28.09.2011:
Dziennik Zachodni

<p>Wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia<br />z powodu śmierci Męża, Ojca i Syna<br />dr. n. med. Tomasza Sitkiewicza<br />Rodzinie<br />składają<br />Pracownicy i Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu</p>

Wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia
z powodu śmierci Męża, Ojca i Syna
dr. n. med. Tomasza Sitkiewicza
Rodzinie
składają
Pracownicy i Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu

Beach

Głęboko zasmuceni żegnamy
Dr. n. med. Tomasza Sitkiewicza
Adiunkta Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach,
wspaniałego Człowieka i Przyjaciela.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Pracownicy Katedry i Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Bariatrycznej
i Medycyny Ratunkowej
w Zabrzu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Ewa Krzeszewska


14yrs

Image chosen by user

Ewa Krzeszewska


14yrs

Image chosen by user

Danusia


14yrs

Image chosen by user

Sławomir Sitkiewicz


14yrs

Image chosen by user

Przyjaciel.


14yrs

Image chosen by user
<p>Dlaczego?</p> <p style="">Tomek!</p> <p style="">Smutno strasznie jest bez Ciebie...</p> <p style="">Brakuje Twojego poczucia humoru,<br />Twojego uśmiechu,Twojego niesamowitego sposobu bycia ..</p> <p style="">dlaczego...?</p> <p style="">dlaczego właśnie Ciebie spotkało<br />takie nieszczęście?. Trudno jest się z tym pogodzić. . Żal.....</p> <p style="">Mało jest tak Wspaniałych ludzi,<br />ludzi z Wielkim Sercem. Byłeś Niesamowitym Człowiekiem, dobrym<br />chirurgiem i świetnym kumplem.</p> <p style="">Rodzinie składam wyrazy współczucia<br />i szczerego żalu, jednak wiem, że żadne słowa nie są w stanie<br />zaspokoić bólu i cierpienia z powodu śmierci Tomka.</p> <p style="">Tomek na zawsze pozostaniesz w naszych<br />sercach!</p> <p style="">Przyjaciel...</p>


14yrs

Image chosen by user

Anna Stolarska


14yrs

Image chosen by user

Anna Stolarska


14yrs

Image chosen by user

RODZINA HEŁMECKICH 10.10.2011


14yrs

Image chosen by user

Karolina Frankowska


14yrs

Image chosen by user

Adriannna i Pawel wisniewscy


14yrs

Image chosen by user

Janina Wiśniewska


14yrs

Image chosen by user

Adriannna Wisniewska


14yrs

Image chosen by user

Piotr Kuziak


14yrs

Image chosen by user

Siostra Ania z mezem


14yrs

Image chosen by user

Siostra Ania z mezem


14yrs

Image chosen by user

Zosia i Leszek Wrzoskowie


14yrs

Image chosen by user

maria walc


14yrs

Image chosen by user
<p>Tomek...</p> <p><em><strong>...Wiele można by napisać...ale czasem lepiej pomilczeć...</strong></em></p> <p><em><strong>Dziękuję...</strong></em></p> <p><em><strong>Rodzicom, za cudownego człowieka..., Bogu ze skrzyżował nasze drogi...</strong></em></p> <p><em><strong>Dziękuję Tomku że byłeś...jesteś...i będziesz...</strong></em></p> <p><em><strong>"Gdy się miało szczęście, które się nie trafia:</strong></em></p> <p><em><strong>czyjeś ciało i ziemię cała,</strong></em></p> <p><em><strong>a zostanie tylko fotografia,</strong></em></p> <p><em><strong>to - to jest bardzo mało..."</strong></em></p> <p><em><strong> M. Pawlikowska - Jasnorzewska<br /></strong></em></p>


14yrs

Image chosen by user

Ania.


14yrs

Image chosen by user

Barbara i Andrzej Maciosowscy


14yrs

Image chosen by user

Beata Kamińska


14yrs

Image chosen by user
<p>Tomek, którego pamiętam</p> <p>Tomek-sąsiad, Tomek-kolega, wreszcie Tomek - lekarz na oddziale, na którym leżał w tamtym roku mój syn. W każdym ze swoich wcieleń był uśmiechniętym, bezpośrednim, serdecznym i skromnym chłopakiem, który zwyczajnie miał dla innych - znajomych/pacjentów/... - czas. Kiedy zeszłej wiosny minęłam się z Nim na korytarzu na Jego ostatnim przed chorobą dyżurze (króciutko zagadaliśmy o dzieciach, nawale pracy, itp.), pamiętam, że pomyślałam, że ma wielki dar, który pozwala Mu w bardzo naturalny sposób łączyć fachową wiedzę z takim zwykłym urokiem osobistym, który potrafi złagodzić nie zawsze pomyślne wiadomości w sprawie zdrowia Jego małych pacjentów.</p> <p>Choć jest to teraz tak strasznie trudne do zaakceptowania - szczególnie dla najbliższych - nie ulega wątpliwości, że Tomkowi w jakis nieprawdopodobny sposób udało się ocalić od zapomnienia swój Ślad na Drodze. Dlatego całej Rodzinie Tomka przesyłam szczere wyrazy współczucia, ale myślę też, że niejedna osoba chciałby Wam teraz podziękować. Właśnie za Tomka, bo to dzięki wam był właśnie TAKI.</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Tomek, którego pamiętam</p> <p>Tomek-sąsiad, Tomek-kolega, wreszcie Tomek - lekarz na oddziale, na którym leżał w tamtym roku mój syn. W każdym ze swoich wcieleń był uśmiechniętym, bezpośrednim, serdecznym i skromnym chłopakiem, który zwyczajnie miał dla innych - znajomych/pacjentów/... - czas. Kiedy zeszłej wiosny minęłam się z Nim na korytarzu na Jego ostatnim przed chorobą dyżurze (króciutko zagadaliśmy o dzieciach, nawale pracy, itp.), pamiętam, że pomyślałam, że ma wielki dar, który pozwala Mu w bardzo naturalny sposób łączyć fachową wiedzę z takim zwykłym urokiem osobistym, który potrafi złagodzić nie zawsze pomyślne wiadomości w sprawie zdrowia Jego małych pacjentów.</p> <p>Choć jest to teraz tak strasznie trudne do zaakceptowania - szczególnie dla najbliższych - nie ulega wątpliwości, że Tomkowi w jakis nieprawdopodobny sposób udało się ocalić od zapomnienia swój Ślad na Drodze. Dlatego całej Rodzinie Tomka przesyłam szczere wyrazy współczucia, ale myślę też, że niejedna osoba chciałby Wam teraz podziękować. Właśnie za Tomka, bo to dzięki wam był właśnie TAKI.</p>


14yrs

End of content

No more pages to load