Elżbieta Olczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Gazeta Wrocławska
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 14 stycznia 2011 r. odeszła do Pana
ŚP Elżbieta Olczyk
nsza wieloletnia koleżanka, człowiek oddany pracy społecznej.
Przez wiele lat pełniła funkcję sekretarza w Naszej Komisji Zakładowej.
Cześć Jej pamięci. Żegnamy Cię, nigdy o Tobie nie zapomnimy.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Komisja Zakładowa NSZZ „ Solidarność” przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, ul. Kamieńskiego
Regionalny Sekretariat Ochrony Zdrowia NSZZ „Solidarność" – Dolny Śląsk ze smutkiem zawiadamia o śmierci naszej koleżanki - pielęgniarki
ELI OLCZYK
Wspaniałego, dobrego człowieka oddanego swoim małym pacjentom i wszystkim potrzebującym ludziom.
Niech dobry Bóg przyjmie Cię, Elu, do królestwa swego.
Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze.
Pogrzeb odbędzie się 20.01.2011 r. o godz. 10 na cmentarzu Osobowickim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
marta czysz-kocera
14 l
maria smolińska
15 l
Anna Wolska
15 l
Anna Wolska
15 l