Aleksandra Kucińska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2011
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2011
Kurier Poranny
"I niebo spadło, chmury się skraplały i spadł deszcz, by przynieść zbawienie..." Niedawno pożegnaliśmy naszą ukochaną Córkę Aleksandrę KUCIŃSKĄ , która od początku swojego ziemskiego życia zmagała się z mukowiscydozą. Mimo to żyła pięknie i pełna piersią, realizując swojąnajwiększą pasję - fotografowanie, spotykając na co dzień ludzi, którzy za wszelką cenę starali się Jej pomóc. Dziękujemy za pomoc w walce z chorobą Oli, za ogromne zaangażowanie, wsparcie finansowe i duchowe Dyrekcji DHL Oddział w Białymstoku - Danucie i Grzegorzowi Pogorzelskim oraz ks. Andrzejowi Opolskiemu. Dziękujemy Dr. Łukaszowi Minarowskiemu i personelowi Szpitala Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział 2 ul. Żurawia oraz wszystkim Życzliwym ludziom, którzy w tej nierównej walce nam pomagali Rodzice Oli
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ludwika babcia 6 wnuczat
15 l