Zdzisław Chudy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Głos Wielkopolski
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy dzieląc z nami ból
rozstania z
ś + p
Zdzisławem Chudym
łączyli się w modlitwie i uczestniczyli w Jego ostatniej drodze.
Dziękujemy ordynatorowi Oddziału Neurologicznego Wojewódzkiego
Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Kościanie, dr Hannie
Skorackiej Głyda, Lekarzom oraz Pielęgniarkom za troskę i opiekę
w czasie choroby. Wielebnym Kapłanom, Siostrom Zakonnym, Rodzinie,
Stomatologom, Lekarzom, Pracownikom PSSE w Kościanie,
Przyjaciołom, Znajomym i Sąsiadom
Bóg zapłać
W żałobie pogrążona
Rodzina
Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać – byłbyś z nami.
Pogrążeni w bólu i rozpaczy zawiadamiamy, że w dniu 6 stycznia 2011 roku
odszedł od nas po pracowitym, przepełnionym miłością, dobrocią i radością
życiu, nasz ukochany Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek, Szwagier i Wujek
ś + p
Zdzisław Chudy
lekarz stomatolog
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek, dnia 11 stycznia 2011 r.
mszą św. o godzinie 12.00 w kościele farnym, po czym o godzinie 13.00
odbędzie się pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Kościanie.
Pogrążona w żałobie
Rodzina
Kościan – Gniezno
W głębokim żalu i smutku pogrążyła nas wiadomość
o śmierci naszego kolegi
ś + p
lek. stom. Zdzisława Chudego
członka honorowego
Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego,
odznaczonego godnością Bene Meritus
wieloletniego członka Zarządu Poznańskiego Oddziału PTS,
członka Komisji Rewizyjnej Zarządu Głównego PTS
Rodzinie i bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają
Zarząd Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz
koleżanki i koledzy stomatolodzy
Pogrzeb odbędzie się 11 stycznia 2011 r. o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Kościanie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia