PODZIĘKOWANIE W dniu 5 listopa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2009
Gazeta Lubuska
PODZIĘKOWANIE W dniu 5 listopada 2009 roku odeszła od nas w wieku 54 lat, moja ukochana żona,córka, nasza mama i siostra ELŻBIETA STRYCHALSKA W imieniu rodziny dziękuję wszystkim, którzy w tych ostatnich trudnych dla nas chwilach podali nam pomocną dłoń, okazali życzliwość, duchowe wsparcie i łączyli się z nami w smutku, żałobie i bólu. Wszystkim uczestniczącym w ceremonii pogrzebowej i księdzu celebrującemu uroczystość, rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, zarządowi i współpracownikom PUP "ARO", Zakładowi Usług Pogrzebowych "ARKA" za sprawną organizację uroczystości pogrzebowej wyrażam głęboką wdzięczność i składam podziękowanie. Dziękuję także lekarzom i pielęgniarkom oddziału onkologii Szpitala Wojewódzkiego oraz Hospicjum Domowemu w Zielonej Górze za leczenie i opiekę w ciężkiej chorobie żony. Marek Strychalski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
D.Z.
16 l