Jolanta Petryk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2011
Powiśle Sztum Dzierzgoń
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2011
Powiśle Sztum Dzierzgoń
Chcemy gorąco podziękować wszystkim Pracownikom sztumskiego Szpitala, którzy wspierali przez ostatnie tygodnie moją Żonę i naszą Mamę
śp.
Jolantę Petryk
Dziękujemy Lekarzom, Pielęgniarkom, Salowym z poszczególnych Oddziałów i Laboratorium, Kadrom oraz szczególnie Izbie Przyjęć.
Dziękujemy Wam za pomoc, dobre słowa, wszystkie wizyty w szpitalu i w domu, za to, że byliście przy niej. Ona to wszystko dostrzegała i była Wam za to niezmiernie wdzięczna.
Jednocześnie życzymy, żeby w ciężkich chwilach każdy z Was był otoczony taką życzliwością, jakiej ona doświadczyła.
Grzegorz, Alicja i Marek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l