Maria Urban
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2011
Głos Wielkopolski
„Była cicha i piękna jak wiosna,
żyła prosto, zwyczajnie jak – my.
Ona Boga na świat nam przyniosła
na ziemi wśród łez nowe dni zajaśniały...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 lutego 2011 roku
odeszła od nas ukochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia
ś + p
Maria Urban
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę, 19 lutego 2011 roku
o godzinie 14.30 w kościele w Suchym Lesie. Pogrzeb po mszy św.
na cmentarzu w Morasku.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia