Podziękowania lekarzom za opiekę nad Michałem Gładydzem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2011
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2011
Kurier Poranny
Panu Ordynatorowi dr. n. med. Arturowi BOSSOWSKIEMU, Panu dr. n. med. Jerzemu WÓJTOWICZOWI oraz całemu Zespołowi Kardiologii DSK w Białymstoku za profesjonalną opiekę i rodzinną atmosferę, za serce i wsparcie dawane nam każdego dnia serdeczne podziękowania składają wdzięczni rodzice i bracia Michała Gładysza
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia