Maria Sztark-Sobieniecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2011
Dziennik Bałtycki
3 maja 2011 r. odeszła po ciężkiej chorobie ukochana Żona, Mama i Babcia
śp.
dr med. Maria Sztark-Sobieniecka
Lekarz oddany bezgranicznie swoim pacjentom.
Uczestniczka Powstania Warszawskiego. Sanitariuszka "Ziuta" z batalionu Czata.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona 7 maja 2011r. o godz. 11.00 w kościele pw. NSPJ w Gdyni.
Pogrzeb tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu Witomińskim w Gdyni.
Z wielkim bólem żegnamy Cię
Janusz, Danka, Piotr, Ewa i Adam
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Danusia
12 l
Aleksandra Janowska
15 l
Beata Pokrywka 06.05.2011
15 l
Joanna Kacprowicz
15 l
Hanna Wądkowska
15 l
Hanna
15 l