Wincenty Lalko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2011
Gazeta Lubuska
„Trzeba choć jeden raz przejść po trawie boso, ze strumienia wodę pić trzeba choć jeden raz spotkać w drodze Mistrza kto nie poznał tej radości nie wie, co to znaczy żyć ! Z ogromnym żalem i głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszego Drogiego Dyrektora śp. WINCENTEGO LALKO Wyrazy głębokiego współczucia w pełnych cierpienia chwilach ŻONIE, CÓRCE, SYNOWI I BLISKIM składają: łącząc się w bólu Pracownicy Inspektoratu ZUS w Żarach
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Dyrektora śp. WINCENTEGO LALKO który pozostanie w naszej pamięci jako niekwestionowany autorytet w dziedzinie ubezpieczeń społecznych oraz człowiek wysokiej kultury Rodzinie wyrazy szczerego współczucia składają pracownicy Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze z wydziałów: Zmiany Uprawnień Świadczeń Emerytalno-Rentowych, Zasiłków, Wypłaty Emerytur i Rent Ewidencji
"Pozostaniesz w naszej pamięci" Z bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. WINCENTEGO LALKO Rodzinie i Bliskim wyrazy żalu i głębokiego współczucia składa Zarząd i pracownicy ZETO Zielona Góra Sp. z o. o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa
15 l
pracownica
15 l
GK
15 l
AN
15 l
GL-Sycowice
15 l
KRUS Nowa Sól
15 l
zb
15 l
Czesław Maśluk ZUS Gorzów Wlkp
15 l
joasia p
15 l
Ewa P
15 l
JW
15 l
em
15 l