Jadwiga Szeszycka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim zalem zawiadamiamy, że dnia 14 stycznia 2011 r. zmarła
nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Jadwiga Szeszycka
Pogrze odbędzie się w czwartek, 20 stycznia 2011 r. o godz. 9.30 na cmentarzu Junikowo.
W smutku pogrążony
Syn Eugeniusz z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia