Adolf PANITZ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Adolfa PANITZA znakomitego rzeźbiarza, wieloletniego dyrektora Ogniska Plastycznego i nauczyciela Liceum Plastycznego Wyrazy współczucia Rodzinie składają uczniowie, nauczyciele i pracownicy Liceum Plastycznego w Opolu
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł nasz Kolega artysta plastyk Adolf PANITZ Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają CZŁONKOWIE ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW OKRĘG OPOLSKI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l
11 l
Anna MOczko- Neuberg
15 l
Danuta B.
15 l
Lucja Hasiak TPO
15 l
Jola
15 l
BOŻENA
15 l
Henryk Korbański
15 l