Maria Leśniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2010
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2010
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Leśniak
Naszej Koleżanki,
wieloletniego współpracownika Urzędu Skarbowego
w Nowym Sączu
Zawsze będziemy mieli Ją w pamięci
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Kierownictwo i Pracownicy
Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
wieczny odpoczynek
15 l
NAJUKOCHAŃSZ A
15 l
wieczny odpoczynek
15 l
TĘSKNIMY DUŻA PUSTKA
15 l
wspaniały człowiek, tęsknimy
15 l
Nigdy nie zapomnimy
15 l
zawsze będziemy pamiętać
15 l
BARDZO NAM CIEBIE BRAKUJE
15 l
na zawsze w naszych sercach
15 l
wieczny odpoczynek
15 l
pamiętamy.
15 l
zawsze w naszych sercach i
15 l
śpij spokojnie
15 l
kochany aniołek
15 l
bardzo dobry człowiek tęsknię
15 l
śpij spokojnie aniołku
15 l
śpij spokojnie kochana
15 l
KOCHANA MARYSIA TĘSKNIMY
15 l
BARDZO TĘSKNIMY
15 l
KOCHAMY CIĘ MARYSIU
15 l
śpij spokojnie
15 l
tęsknimy
15 l
najwspanials zy człowiek
15 l
żegnaj
15 l