Maria Leśniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2010
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2010
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Leśniak
Naszej Koleżanki,
wieloletniego współpracownika Urzędu Skarbowego
w Nowym Sączu
Zawsze będziemy mieli Ją w pamięci
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Kierownictwo i Pracownicy
Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Śpij spokojnie Aniołku
15 l
NAJUKOCHAŃSZ Y SKARB
15 l
wieczne odpoczywanie Kochana
15 l
Śpij spokojnie Aniołku
15 l
Kochana
15 l
PAMIĘTAMY I TĘSKNIMY
15 l
na zawsze w naszych sercach
15 l
WSPANIAŁY CZŁOWIEK
15 l
Śpij spokojnie Aniołku
15 l
na zawsze w naszych sercach
15 l
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH
15 l
Śpij spokojnie Aniołku
15 l
wspaniały człowiek, tęsknimy
15 l
TĘSKNIMY.
15 l
na zawsze w naszych sercach
15 l
Tęsknimy
15 l
CORAZ GORZEJ BEZ CIEBIE
15 l
PAMIĘTAMY
15 l
wieczne odpoczywanie Kochana
15 l
Śpij spokojnie Aniołku
15 l
tęsknimy
15 l
WIELKA PUSTKA SKARBIE
15 l
KOCHANY SKARB
15 l
Śpij spokojnie Aniołku
15 l