WOJCIECH DZWONKOWSKI

This was published in the following publications on 27.05.2011:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, mój ukochany NARZECZONY, mój TATUŚ oraz nasz najlepszy PRZYJACIEL</p>
<h4>śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp.</p>
<p>Pogrążona w smutku najbliższa rodzina i przyjaciele</p>

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, mój ukochany NARZECZONY, mój TATUŚ oraz nasz najlepszy PRZYJACIEL

śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp.

Pogrążona w smutku najbliższa rodzina i przyjaciele

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, po ciężkiej chorobie, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT, WUJEK, PRAWNUK i TATUŚ śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp. Pogrążona w smutku rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

kuzynka Monika


11yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user

Aga


11yrs

Image chosen by user
<p>Rocznica...</p> <p><span>Kochanie w dniu dzisiejszym świętowalibyśmy 18 rocznicę Naszego związku.</span></p>


11yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user
<p>Miłość.</p> <p><span>Jest ta­ka miłość, która nie umiera, choć za­kocha­ni od siebie odejdą.</span></p>


11yrs

Image chosen by user
<p>Życie...</p> <p>Życie to ostry miecz , na którym Bóg napisał "WALCZ,KOCHAJ,CIERP"​​.</p>


11yrs

Image chosen by user

Bardzo tęsknimy!!!​​Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user

Wojtuś pamiętam. Monika.


11yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user

Aga


11yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknię</p> <p><span>Dzisiaj mija trzy lata i trzy m-ce a ja tęsknię wciąż tak samo mocno...</span></p> <p><span>Brakuje mi Ciebie...</span></p> <p><span>Kocham Cię...</span></p>


11yrs

Image chosen by user

kuzynka Monika


11yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknota</p> <p>Tęsknimy Wojtek za Tobą :(</p>


11yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


11yrs

Image chosen by user

Aga


11yrs

Image chosen by user
<p>"Nie umiera..."</p> <p><span>„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”.</span></p>


12yrs

Image chosen by user

Aga i Sandra


12yrs

Image chosen by user

Aga


12yrs

Image chosen by user
<p>Ból i pustka.</p> <p>Kochanie dzisiaj mija trzy lata od Twojego odejścia a Nasz ból ani trochę nie zmalał :( Bardzo Wojtek za Tobą tęsknimy!!!</p>


12yrs

End of content

No more pages to load