WOJCIECH DZWONKOWSKI

This was published in the following publications on 27.05.2011:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, mój ukochany NARZECZONY, mój TATUŚ oraz nasz najlepszy PRZYJACIEL</p>
<h4>śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp.</p>
<p>Pogrążona w smutku najbliższa rodzina i przyjaciele</p>

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, mój ukochany NARZECZONY, mój TATUŚ oraz nasz najlepszy PRZYJACIEL

śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp.

Pogrążona w smutku najbliższa rodzina i przyjaciele

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2011 roku odszedł od nas, po ciężkiej chorobie, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT, WUJEK, PRAWNUK i TATUŚ śp. WOJCIECH DZWONKOWSKI Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 30 maja 2011 roku o godzinie 13.15 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp. Pogrążona w smutku rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochanie dzisiaj skończyłbyś 48 lat. Wszystkiego najlepszego w raju. Bardzo tęsknimy i kochamy. Aga i Sandra.

Aga


5mos

Image chosen by user
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Kochamy i tęsknimy.

Aga i Sandra


7mos

Image chosen by user
Tęsknimy...

Aga i Sandra


1yr

Image chosen by user
Kochami i Tęsknimy...

Aga i Sandra.


1yr

Image chosen by user
Brakuje mi Ciebie ❤

Twoja Ruda.


1yr

Image chosen by user
Tesknie...

Aga Ruda


2yrs

Image chosen by user
Pamietamy

Aska z Agnieszką


2yrs

Image chosen by user
Ku pamięci

Kuzynka Monika


3yrs

Image chosen by user
Smutek...

Aga i Sandrunia.


3yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stale być blisko.

Aga Ruda


3yrs

Image chosen by user
Pamiętam

Kuzynka Monika


4yrs

Image chosen by user
Tęsknimy...

Aga i Sandra.


4yrs

Image chosen by user
Bardzo tesknie za Toba Wojtek ❤

Agnieszka Wanowska


5yrs

Image chosen by user
Wojtuś, pamiętam

Kuzynka Monika


5yrs

Image chosen by user
Wojtuś, świeczuszka dla Ciebie

Kuzynka Monika


5yrs

Image chosen by user
Tesknie...

Aga Ruda


5yrs

Image chosen by user
Tęsknimy z Sandrunią za Tobą codziennie...

Agnieszka Wanowska


6yrs

Image chosen by user
Wojtek brakuje mi Ciebie codziennie.

Aga Ruda


6yrs

Image chosen by user
Wojtek dzisiaj byśmy świętowali Twoje kolejne urodziny... Bardzo Tęsknię za Tobą <3 <3 <3

Twoja Ruda


6yrs

Tęsknię za tobą, To takie smutne. Pamiętam dokładnie Dzień w którym zasnąłeś na wieki, Był dniem kiedy zrozumiałam, Że już nigdy nie będzie tak samo. Nie chciałam brać od ciebie pocałunku, W rękę na pożegnanie... Sądziłam, że zobaczę cię znowu. Teraz wiem, że nie mogę. Ja już się obudziłam. Dlaczego Ty się nie budzisz? Pytam, dlaczego? Nie mogę tego znieść. Teraz odszedłeś Nie mogę sprawić, żebyś wrócił, Odchodzisz .... ... i nie wracasz.

Aga


6yrs

Image chosen by user
Tęsknie codziennie...

Aga


6yrs

Człowiek żyje tak długo,jak długo trwa pamięć o nim.

Aga


6yrs

Mam w pamięci

KUZYNKA MONIKA


6yrs

Pamiętam Wojtuś

MONIKA


6yrs

End of content

No more pages to load