Tomasz Majdyło
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2011
Dziennik Bałtycki
Tuś chodził, tuś kochał, tuś cząstkę siebie zostawił.
Doktorze Tomku, nie wszystek umarłeś. Żyć będziesz we wdzięcznej pamięci licznych pacjentów i Twoich współpracowników.
Głęboko przejęci i zasmuceni zawiadamiamy, że dnia 17 maja 2011 roku odszedł z naszego grona na wieczny dyżur, w wieku 33 lat
śp.
lekarz Tomasz Majdyło
specjalista chorób wewnętrznych
Utraciliśmy kochanego, wspaniałego, uśmiechniętego Kolegę, dobrego człowieka, znakomitego lekarza i społecznika.
Święty Wojciechu, nasz Patronie wprowadź Tego utrudzonego Sługę medycyny do Królestwa światła i pokoju.
W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z Twoimi Bliskimi.
Lekarze, pielęgniarki i wszyscy pozostali pracownicy II Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie
Za naszego zmarłego Przyjaciela modlić się będziemy na mszy św. w Sali Marmurowej Szpitala na Zaspie dnia 20 maja 2011 r. o godz. 9.00.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Tomasz ,Katarzyna Ł.
15 l
Piotr
15 l
Rafał C.
15 l
Bożena Hebel
15 l
Tomek już świętuje z Bogiem
15 l
Dorota B.
15 l
Ola
15 l
Beata
15 l
Basia W
15 l
Rafał S.
15 l
Basia W
15 l
Gosia
15 l
JOANNA -PIELEGNIARK A
15 l
marzenka
15 l
Grażyna Baranowska
15 l
Joanna
15 l
SOR Kartuzy
15 l
Agnieszka
15 l
Anna Podlińska
15 l
Agnieszka O
15 l
Karolina Z.
15 l
Bożena H.
15 l
Ryszard
15 l
Monika
15 l