Emil Zięba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2010
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2010
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że zmarł nasz kolega
Ś.P
Emil Zięba
Były Pracownik Zarządu Gospodarki Komunalnej II w Krakowie.
Pozostanie w naszej pamięci jako serdeczny i uczynny kolega.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy Współczucia.
Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy
Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia