Elżbieta Szyba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2011
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2011
Echo Dnia
Ze smutkiem żegnamy naszą Koleżankę mgr Elżbietę Szybę Wieloletniego Koordynatora d/s Pielęgniarstwa Działu Endokrynologii Ś.C.O. Rodzinie i bliskim wyrazy szczerego współczucia składają Dyrekcja, koleżanki i koledzy ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
siostra Wandzia
11 l
Michał
14 l
Wandzia
15 l
Lucyna
15 l
Adam P.
15 l
A J S
15 l
Ela
15 l
Janusz.G
15 l
Stanisław
15 l
Krystyna
15 l
Inna
15 l
ZDO
15 l
Koleżanki z Chirurgii
15 l
Bogusława i Darek
15 l
marek
15 l
Bozena G
15 l
chemia dzienna
15 l
Bogusława
15 l
krysia
15 l
elektrycy koledzy
15 l
B.
15 l
Halina H.
15 l
Edyta 02.02.2011
15 l
Lola
15 l