Marian Smorgul

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2010
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>nie wiem jaki tytul.., wiec troche biadoleenia..</p> <p>Tatus Kochany, no jestem tutaj, probuje, i rozne maski mam na twarzy, ale bez Ciebie ..,ech...</p> <p>i tesknota we mnie , i wokol ,no i nie wiem caly czas. jestem taka sama. probuje zyc,ale jak! Dlaczego jestem taka sama, gdy Ciebie zabraklo. I wybacz mi jeszcze raz, ze tak sie dalam zmanipulowac.</p> <p>Probuje to pomniejszyc, ale wraca.., naprawde nie wiem juz jak zyc, zadnej radsci; i bliscy - obcy.</p> <p>Zadnej plaszczyzny porozumienia.</p> <p>Chcialabym ,aby ktos dolaczyl do mej zaloby za Ciebie.</p> <p>Ale jestem sama!Zazdroszcze rodzinom, ktore sie wspieraja. Przeciez jestem dobrym czlowiekiem, i Ty byles..., czy to tak jest ,ze zlo wygrywa...</p> <p>szukam dobra we wszystkich, no .niesteety nic nie rozumiem wyglada,ze zawzietosc, zlo wygrywa i zadnej mozliwosci komunikacji... jestm taka nieszczesliwa bez Ciebie, Moj kochany Tatunku!</p> <p> No nic trzeba wziac sie garsc, zobic cos co jest zgodne z naszym odczuwaniem swiata, bo nie udalo nam sie tamtego muru skruszyc.., nawet jak to przez jakies konflikty w dawnych pokolen, ale dlaczego my tak cierpimy, nastepne pokolenia..,i juz nie ma miejsca i dobrze, co tam o innych , ktorzy zabrali nam Nasz czas. Sprobuje zasnac z mysla ciepla o Tobie i bedziemy tylko my, czujacy sie tak dobrze zawsze z soba. Jesli Tatus spisz to spij, to dobrze.</p> <p> Moj Kochany i moja Babunia, ktora tulila mnie do 13 roku zycia i jest w tym samym miejscu co Ty. Tez mnie jakos od niej odseeparowano..; nic nie rozumiem...; i jak ja mam nie czuc sie samotna...Kocham Was!!!</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnusia Kasia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka, znow 23


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>tatus Kochany..</p> <p><br />codziennie rozmawiamz Toba, i coraz mi trudniej apiswac toco przezywalismy.​musze​sie znalec w noymukadzie..Staram siedla Ciebie i inch, Ty wiersz.</p> <p>..Aez tymico sie powinoniema zadnejplasczyzny porozumeia. To nieprawda ,co kiedys napsala ,ze czuje siezle przy Twymgrobir.., to nie tak. Pamietam te cala "ceremoie" i nie moge sie z tym pogozic i z tym czesniej. wciaz mysle, ze Ty zyles dalejj i takszyko ie zakopano. Dlatego jak wszydcy poszli bylam wniezycy przy twym grobie,2, czy 1,5 mtrow tylko pziemia... probujezyc, i ksaki ciaz nieposze i wedlg roxnych przeslan staram sie przebaczac; i bylo mitrudno wybaczyc sobie, ale siebie rozumieem, ale ttatch ..nierozumiem,i patze na naszebzdjecie jak nie byl kompputeera i siedzimy przy stoletacy adowooen9,...i zabrno nam to..spoczywaj tam wrszcie w spokou., a ja tez staram sie jk moge abyzycienbylo domwytrzymania. jestem b zmecz0 ,stad tyle bledo.kochammCie Tatus 1ty mnie rozumiesz akzawszew..</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia