Marian Smorgul

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2010
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Milosc wieczna</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!!</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

<p>Zaplatanie...</p> <p>I placze sie w tych oskarzeniach i przebaczeniach i za dw amiesiace i kilka dni to beda trzy lata.</p> <p>Czy ktos wie jak odnalezc jakas drogoe do harmonii i spokoju...??</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

<p>Juz tak dawno Tatus u Ciebie nie bylam.....</p> <p>..i tak tesknie, tesknie.., byc tam gdzie ostatni raz Cie widzialam i czulam Ciebie..,</p> <p>no ale wciaz nie przepracowalam tej zaloby i tego co wczesniej i och to wszystko byle jak, musze gdzies wyjechac miec perspektywe, w ciszy uslyszec siebie, ...; udaje ,ale tylko gorzej jak ja mam dalej zyc tak Tatus jak wciaz caly czas o Tobie mysle i tesknie..?</p> <p>I probuje to zagluszac, tak jak wspomnia lam kiedys jak ruszajaca sie kukielka.</p> <p>czemu mnie tak sparalizowalo, wtedy ,pozniej i teraz..</p> <p>I wsscy mowia , no to normalne..</p> <p>no nie jest normalne rzucic Cie do tego szpitala na umieranie...</p> <p>..i zadnego komunikowania sie nie bylo i nie ma.</p> <p>"dobrze "...jak sie nic nie mowi.</p> <p>no ale nie widze, zeby komus bylo dobrze.</p> <p>Jakos musze zebrac sily...caluje Cie Tatus i wysylam mase kolderek, abys tam nie marzl...</p> <p>oj,czy ktos wie j ak mozna zyc z takim cieripieniem, wyrzutami sumienia, ze Cie nie zabralami jak Cie skazano na smierc...</p> <p>I ja tez wlasciwie Cie zdradzilam przez ma slabosc, ktora wciaz trwa..</p> <p>No w koncu wyjade z dnia na dzien do tej Brazylii, chociaz ja...,zamiast Ciebie.</p> <p>Pusty Swiat.</p> <p>Bez Ciebie, PUSTY SWIAT!!!</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnusia Kasia


12 l

<p>Zapach...</p> <p>Tatusiu Kochany, piekna pogoda i podobno piekne lato.</p> <p>To wszystko jakos poza mna, obok.</p> <p>Czasem probuje uczestniczyc i udaje ,ze zyje, ale tak pusto i juz mi sie nie chce udawac dalej.</p> <p>Dobrze,ze mam Twoja koszulke w Twych ulubionych kolorach.</p> <p>Choc troszke sprana nie traci kolorow jak moja MILOSC do CIEBIE!!!!</p> <p>Wciaz czuje Twoj zapach i wtedy jakos sie troche uspokajam, choc trudno nie plakac z tesknoty za Toba.</p> <p>I juz prawie z nikim nie rozmawiam, bo poprostu coraz mniej mam sil na te obojetnosc.</p> <p>I coraz bardziej wszystko mi jedno...</p> <p>Tylko tak zal, tak zal co j bym nie zrobila,zebys tutaj byl i Babunia moja.</p> <p>No coz przytule sie jeszcze do koszulki.</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!!!!!!!!!!</p> <p>...co ja mam zrobic???</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wiesia-żona Jacka J.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia