Marian Smorgul

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2010
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Przebaczenie..</p> <p>Tatus teraz to juz wczoraj bylo chyba apogeum mej rozpaczy.</p> <p>TY Kochany, ktory zawsze przebaczales wszystkim, tak teraz mysle i jakos poczulam, ze nie chcialbys abym tak sie miotala w mym, zalu, zlosci, obwinianiu calego swiata, siebie i innych.</p> <p>Tak Cie kochalam, wiec mysle,ze musisz cierpiec jezeli widzisz, ze ja tak dalej uparcie sie miotam.</p> <p>Nie wrocimy czasu, i zycie sie konczy tak jak zaczyna. Przeciez przedtem bylo tyle lat wspanialego zycia i wspanialych chwil. I Milosci wzajemnej w Rodzinie, ktora dalej trwa.</p> <p>Wiec ja moze Cie tam mecze, gdy patrzysz na mnie i nie mozesz miec spokoju patrzac na mnie w takim stanie.I mecze innych.</p> <p>Tak trudno przabaczac, ale musze to zrobic, musze to napisac przebaczam wszystkim, tez sobie</p> <p>i prosze o przebaczenie innych, ktorzy cierpia przeze mnie .</p> <p>Jestesmy wszyscy ludzmi, slabymi,</p> <p>ktorzy robia tak jak udaje im sie najlepiej.</p> <p>Wiec Tatus badz juz spokojny. Dziekuje,ze przyslales mi takie natchnienie.</p> <p>Kocham Ciebie i juz nie mysl o mnie, badz spokojny.</p> <p>Juz odpocznij....​ODPOCZ​NIJ wreszcie!!!!</p> <p>Juz tylko bede wspominac te dobre chwile.</p> <p>BADZ SPOKOJNY!!, prosze Cie moj Kochany.</p> <p>Od jutra bedzie nowy dzien!</p> <p>I prosze o przebaczenie wszystkich, ktorych tez tak mecze ma niekonczaca sie zaloba!</p> <p>Spoczywaj W Spokoju!!!</p> <p>Wieczne Odpoczywanie Racz Tatusiowi Dac Panie!!!!</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

<p>Listopad ten okropny miesiac.., miesiac Twej Golgoty</p> <p>Tatus. Jeszcze zyles 11 dni do 23 listopada 2010r.</p> <p>2013 uplyna 3 lata. Myslalam,ze z czasem bedzie latwiej.To, ze bede tesknic zawsze wiedzialam, ale czuje teraz im dluzszy czas uplywa od dnia 21 listopda, kiedy od Ciebie odjechalam i dnia kiedy zadzwonil telefon tego okropnego 23 to byl wtorek tesknie coraz bardziej i rozpaczliwie. Swiadomosc, ze Cie nie ma i zycie plynie obok i ja tez uczestnicze, choc najczesciej z maska na twarzy i zyjacz w mej bubli we mgle.</p> <p>Powietrze juz nie jest przezroczyste, powietrze jest geste, trudno sie oddycha i tak bardzo brakuje mi Twej Milosci i naszego rozumienia sie...; och wciaz o Tobie mysle. Co ja mam zrobic? TATUS GDZIE TY JESTES????</p> <p>Tak tesknie,tesknie,​tes​knie i ta cisza , nie ma sie z kim podzielic swa rozpacza.</p> <p>Ty to wszystko wiedziales o swiecie. Nie sluchalam uwaznie. Bo jakos zapomnialam, ze ta smierc to tylko czycha. Najgorsze Tatus jest to, ze mogles jeszcze zyc, bo Ty chciales zyc i zebym Ci pomogla uciec z tego wstretnego szpitala.. Nie moge sobie przebaczyc ,ze tak dalam sie skolowac. Szok, ale no napisze to wszystko gdzie indziej. No ale i tak nic mi Ciebie nie wroci.</p> <p>Spoczywaj Tatus chociaz tam w spokoju i pogon tego Aniola, ktory sie zagapil, gdy mial czuwac nad Toba. Co wieczor tak modlilam sie.</p> <p>I nie powinnam sluchac nikogo tylko zabac Ciebie po trzech dniach zabrac Cie stamtad;pozniej bylo coraz trudniej ....</p> <p>A ja nie mialam pojecia,ze to jest oddziial, z ktorego nikt nie wychodzi prawie nigdy.</p> <p>Bylam tam kazdego dnia przez trzy tygodnie i tyle ludzi codziennie znikali.</p> <p>Juz nie bede pisac, Boze odwroc czas!!!!!</p> <p>Co to dla Ciebie 3 Lata???!!!! POzwol mi byc znow w szpitalu przy Tatusiu i wiedziec to co teraz wiem.Prosze.</p> <p>OJ Tatus, mam nadieje,ze to prawda i Twa dusza jest tam chcesz, gdzie jestes i z ludzmi, ktorzy kochaja Ciebie i Ty ich .</p> <p>I ze znalazlez dom !</p> <p>Cauje Cie Tatus</p> <p>Twoja kochajaca corka Lucynka</p> <p>Dobrze,ze chociaz moglam otworzyc Twa trumne i przytulic sie do Ciebie. I gdy wszyscy uciekli przed sniezyca, ktora nagle sie zerwala gdy miano wyprowadac trumne z Toba z kaplicy. Tak jakby Bogowie Ci na gorze byli zagniewani na te niesprawiedliwosc , i ze zlo wygralo.</p> <p>Szybko poskladana kwiaty , zasypano trumne, kwiaty, kondolencje, bylo bardzo duzo osob bo jakze mogloby byc inaczej, gdy byles tak wspanialym, serdecznym, pogodnym pelnej Milosci dla bliznich tej prawdziwej AGAPE...</p> <p>Nie znam jednego czlowieka, ktory Cie znal, aby nie wspominal cie b cieplo.</p> <p>No ale zlo to male gniazdo wygralo siejac przez lata nieporozumienia. Mysle,ze Twoj dobry harakter i wiara w dobroc ludzi pomimo widzenia prawdy po czesci bylo przyczyna,ze przegralismy.</p> <p>Znajdz tam Radosc i Spokoj Duszy. Kocham Cie niezmiennie.</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Luynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

<p>Zawsze tesknic bede...</p> <p>Kocham Cie Tatus!!!!!</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnusia Kasia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

<p>Juz prawie trzy lata..</p> <p>Tatus ,Kocham Cie i jestes ze mna kazdego dnia..</p> <p>tak brak mi Ciebie wciaz ..; jestem taka sama bez Ciebie ...i nic nie pomaga</p> <p>Twoja kochajaca corka L</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia