Marian Smorgul

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2010
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

<p>Tatus potrzebuje Ciebie</p> <p>No Tatus, Kochany Moj!! Ty wiesz wszystko widzialam Cie i wiem jak to bedzie gdy sie spotkamy Ty musisz przeciez czuc moja Milosc co ja pisze Ty to wiesz!</p> <p>Dziekuje Ci, ze dajesz mi znow Milosc!!!</p> <p>Nie mosisz nic mowic wiem ze tak bedzie to Ty mi wysylasz. Pilnuj mnie jak zawsze i zeby tak bylo!</p> <p>I niech slysze zawsze Twoj glos ktory mi wskazuje to czego tak bardzo pragne i zrobi lzejzym reszte zycia bez Ciebie, choc z Toba zawsze. Pilnuj mnie pilnuj..</p> <p>Zaczaruj., i abym juz nie byla sama i zeby znow milosc prawdziwa zawitala w moim zyciu. Ta prawdziwa namiastka milosci do Ciebie, i zebym mogla znow byc szcesliwa.</p> <p>Kocham Cie Tatus i przekaz wszystkim tam kochanym aby pomogli mi przetrwac reszte mego zycia. I zeby to wlasnie tak bylo i nie moglo przestac do konca mego zycia.Milosc!</p> <p>Napisze gdzie indziej Ty wszystko wiesz.</p> <p>Koszulka pachnie wciaz..</p> <p>Kocham Cie!</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Corka Lucynka-Ty i Ja


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lucynka i wnusia Kasia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka i wnusia kasia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

<p>Wieczna Milosc!!!!!</p> <p>Kochany Tatusiu!!!!!!!</p> <p>Tak bardzo Cie kocham, wciaz <strong>zawsze</strong>...</p> <p>Nie pisze tak czesto tutaj, ale jestes kazdej doby w mych myslach i sercu!!!</p> <p>Tak tesknie za Toba, ze to sie nie da wyrazic slowami. ..a moze da sie odwrocic czas...; i wiedziec to co teraz sie wie..; Wierze, no tak musi przeciez byc, ze Ty Kochany Moj wiesz, a napewno wiedziales , jak bardzo Cie Kochalam i Kocham <strong>wiecznie</strong>. Powiedziales wtedy, kiedys to my wiemy, ze jestem Madra. Zagubilam sie teraz bez Ciebie..., ale staram sie postaram sie byc Madra i teraz, choc tak bardo trudno bez Ciebie.Tatunciu moj Kochany.Ty wiesz <strong>Najmadrzejszy</strong> na Swiecie wszystko i wiedziales. Przepraszam, ze nie bylam z Toba na koncu. No nie wiem ten bol, ten szok, wszystko..;Staram sie sluchac Ciebie.Choc Cie nie slysze jestes czastka mnie, a ja Twoja. Postaram sie byc znow dobra. ..i tez dla tych co tu sa...Napisze gdzie indziej wiecej do Ciebie. I tak z Toba codziennie rozmawiam. Kocham Cie Tatus! Mam nadzieje,ze wiedziales to na koncu- wszystko i wiesz teraz.</p> <p>Ucaluj Ma Babunie i Babunie Marysie co z Toba tam sa. Snieg sie wreszcie rozpuscil i to dobrze.Ty Kochany wiesz dlaczego teraz tak bardzo nie lubie sniegu. Ta sniezyca wtedy ...; No ale Ty zawsze lubiles te sporty zimowe, wiec troche tez lubie ten snieg. Jest wiosennie juz. Bardzo Cie kocham!!!!!!! Twoja zawsze corka Lucynka</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka i wnusia Kasia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia