Przemysław Strażyński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2009
Dziennik Bałtycki

<p>„Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Ps 23, 4 Z bólem zawiadamiamy, że dnia 2 listopada 2009 w Łodzi - Łagiewnikach odszedł od nas śp. O. Przemysław Strażyński franciszkanin Ojciec Przemysław urodził się w roku 1967 w Poznaniu, od 1988 należał do Prowincji Świętego Maksymiliana Marii Kolbego Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych w Polsce. Święcenia kapłańskie otrzymał w roku 1995. Posługę duszpasterską pełnił kolejno w Koszalinie, Gdyni i Ostródzie. Był również wychowawcą w Prenowicjacie oraz Wyższym Seminarium Duchownym naszego Zakonu. Wystawienie trumny i Jutrznia za zmarłych odbędą się w sobotę 14 listopada 2009 o godz. 10.00 w Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej w Poznaniu (ul. Franciszkańska 2). Msza święta koncelebrowana w intencji Zmarłego zostanie odprawiona o godz. 11.00. Uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Junikowskim w Poznaniu rozpoczną się o godz. 13.00. Naszego Zmarłego Współbrata polecamy Miłosierdziu Bożemu. Franciszkanie Prowincji Gdańskiej</p>

„Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Ps 23, 4 Z bólem zawiadamiamy, że dnia 2 listopada 2009 w Łodzi - Łagiewnikach odszedł od nas śp. O. Przemysław Strażyński franciszkanin Ojciec Przemysław urodził się w roku 1967 w Poznaniu, od 1988 należał do Prowincji Świętego Maksymiliana Marii Kolbego Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych w Polsce. Święcenia kapłańskie otrzymał w roku 1995. Posługę duszpasterską pełnił kolejno w Koszalinie, Gdyni i Ostródzie. Był również wychowawcą w Prenowicjacie oraz Wyższym Seminarium Duchownym naszego Zakonu. Wystawienie trumny i Jutrznia za zmarłych odbędą się w sobotę 14 listopada 2009 o godz. 10.00 w Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej w Poznaniu (ul. Franciszkańska 2). Msza święta koncelebrowana w intencji Zmarłego zostanie odprawiona o godz. 11.00. Uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Junikowskim w Poznaniu rozpoczną się o godz. 13.00. Naszego Zmarłego Współbrata polecamy Miłosierdziu Bożemu. Franciszkanie Prowincji Gdańskiej

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Urszula Cerkowniak


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pozostaję w modlitwie przed Bogiem</p> Polecam Ciebie i pogrążonych w bólu po Twoim odejściu, prosząc, aby Dobry Bóg dał każdemu z nas łaskę, której na ten czas potrzebuje.


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELenka W-wa


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

asia


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JM


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

c


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mm


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

aga j.


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

p s


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

s.c


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciej Borucki


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

m.


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia