Przemysław Strażyński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2009
Dziennik Bałtycki

<p>„Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Ps 23, 4 Z bólem zawiadamiamy, że dnia 2 listopada 2009 w Łodzi - Łagiewnikach odszedł od nas śp. O. Przemysław Strażyński franciszkanin Ojciec Przemysław urodził się w roku 1967 w Poznaniu, od 1988 należał do Prowincji Świętego Maksymiliana Marii Kolbego Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych w Polsce. Święcenia kapłańskie otrzymał w roku 1995. Posługę duszpasterską pełnił kolejno w Koszalinie, Gdyni i Ostródzie. Był również wychowawcą w Prenowicjacie oraz Wyższym Seminarium Duchownym naszego Zakonu. Wystawienie trumny i Jutrznia za zmarłych odbędą się w sobotę 14 listopada 2009 o godz. 10.00 w Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej w Poznaniu (ul. Franciszkańska 2). Msza święta koncelebrowana w intencji Zmarłego zostanie odprawiona o godz. 11.00. Uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Junikowskim w Poznaniu rozpoczną się o godz. 13.00. Naszego Zmarłego Współbrata polecamy Miłosierdziu Bożemu. Franciszkanie Prowincji Gdańskiej</p>

„Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Ps 23, 4 Z bólem zawiadamiamy, że dnia 2 listopada 2009 w Łodzi - Łagiewnikach odszedł od nas śp. O. Przemysław Strażyński franciszkanin Ojciec Przemysław urodził się w roku 1967 w Poznaniu, od 1988 należał do Prowincji Świętego Maksymiliana Marii Kolbego Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych w Polsce. Święcenia kapłańskie otrzymał w roku 1995. Posługę duszpasterską pełnił kolejno w Koszalinie, Gdyni i Ostródzie. Był również wychowawcą w Prenowicjacie oraz Wyższym Seminarium Duchownym naszego Zakonu. Wystawienie trumny i Jutrznia za zmarłych odbędą się w sobotę 14 listopada 2009 o godz. 10.00 w Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej w Poznaniu (ul. Franciszkańska 2). Msza święta koncelebrowana w intencji Zmarłego zostanie odprawiona o godz. 11.00. Uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Junikowskim w Poznaniu rozpoczną się o godz. 13.00. Naszego Zmarłego Współbrata polecamy Miłosierdziu Bożemu. Franciszkanie Prowincji Gdańskiej

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ula C.


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lucyna


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hania P


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Celesta Kozłowska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Celesta


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anita.m


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paula


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kacper Bielawny


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr Machlański


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kuba


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ryszard z Dorotą Kozłowscy


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zofia O


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sm


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

s.celesta


16 l

<p>Drogi Bracie Przemku</p> Wiadomośc o twojej smierci dotarła do mnie dopiero 31stycznia 2010 i napełniła moje serce głęboka tesknota za Twoim dobrym i pięknym zyciem. Jutro (02.II.10) w dzień Życia Konsekrowanego o 17.30 odprawię Mszę św za Ciebie. Wspominam nasza wspólna posługę rekolekcyjna w Laskach, nasze spotkania w Szkole Formatorów w Krakowie oraz te osobiste u mnie w Lasach. Wyrzucam to sobie ze nie udało mi sie odwiedzic Ciebie tam gdzie pracowałeł. Mielismy się spotkac w listopadzie na dniu skupienia w Łodzi. Stało sie inaczej. Jezu ufam Tobie że Przemkowi nie dzieje się teraz żadna krzywda.


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Waldek R.


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karol Kasprzyk


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gerard W


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mirek


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia