Piotrek Rurowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.10.2010
Dziennik Łódzki

<p>W dniu 13 października 2010 r. pojechał na wieczną wycieczkę rowerową<br />Piotrek Rurowicz<br />„Pełek”<br />Wesoły Człowiek, miłośnik sportu, komputerów, internetu i zespołu „Dżem”,<br />a przede wszystkim zakochany do szaleństwa w swej wnusi Millusi.<br />Będzie nam Go bardzo brakowało.<br />Grażyna, Kasia, Jurek, Milla<br />Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 19 października 2010 r., o godzinie 13.00 na cmentarzu na Radogoszczu.</p>

W dniu 13 października 2010 r. pojechał na wieczną wycieczkę rowerową
Piotrek Rurowicz
„Pełek”
Wesoły Człowiek, miłośnik sportu, komputerów, internetu i zespołu „Dżem”,
a przede wszystkim zakochany do szaleństwa w swej wnusi Millusi.
Będzie nam Go bardzo brakowało.
Grażyna, Kasia, Jurek, Milla
Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 19 października 2010 r., o godzinie 13.00 na cmentarzu na Radogoszczu.

Plaża

„... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia,
bez niepotrzebnych niespełnienia myśli złych”
(zespół Dżem)

13 października 2013 roku minęły trzy lata, jak zmarł mój mąż

Piotrek Rurowicz

Grażyna

5 lat temu
13 października 2010 roku zmarł
Piotrek Rurowicz
"Odszedłeś w słońcu tak nagle, że nawet nikt nie zdążył zamyślić się przez chwilę"
("W drodze do nieba" - zespół Dżem)
Grażyna

To już minęło, te czasy, ten luz,
Wspaniali ludzie nie powrócą,
Nie powrócą już, nie!
„Wehikuł czasu” – Dżem
Piotrek Rurowicz

13 października 2017 r. – 7. rocznica śmierci
Grażyna

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dwa lata bez Ciebie</p> <p>Siedzę i tonę, i tonę we łzach,</p> <p>Bo jest mi smutno, bo jestem sam</p> <p>Dławi mnie strach</p> <p>Samotność to taka straszna trwoga</p> <p>Ogarnia mnie, przenika mnie</p> <p>Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że</p> <p>Że nie ma Boga, nie ma nie!</p> <p style="text-align:right">Dżem, List do M.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dwa lata bez Ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

gdyby.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

trudno uwierzyć


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

love


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Gartmann


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

love


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Gartmann


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pazdziernik. okrutny miesiac


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>['][']</p> <p><em><span>Just remember me darling</span></em></p> <p><em><span>When I’m in six feet of cold, cold ground<br />Always think of me darling</span></em></p> <p><em><span>Say ‘yeah, there’s another good man gone down’</span></em></p> <p style="text-align:right"><span>Hugh Laurie - Six cold feet</span></p> <p style="text-align:left"><span>...spodobałaby Ci się płyta Hugh Laurie.</span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

buziaki ślę do Ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Juz prawie dwa lata bez Ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

nienawidze kazdego trzynastego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>[']</p> <p><span>Taką drogę znaleźć muszę,</span></p> <p><span>którą jeszcze nie szedł nikt.</span></p> <p><span>Taką drogę, którą tylko, </span></p> <p><span>będziesz chodzić ze mną Ty, </span></p> <p><span>tylko Ty, tylko Ty,</span></p> <p><span>Może dzisiaj jeszcze, </span></p> <p><span>pójdziemy nią, jeśli zechcesz Ty.<br /></span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pustka.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mam nowy rower, wiesz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Gartmann


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Na rocznicę Waszego ślubu


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irmina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irmina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

RIP


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Placze dzis caly dzien jak ten deszcz, ze Ciebie juz nie ma</p> <p>Placze dzis caly dzien jak ten deszcz, ze Ciebie juz nie ma</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Nie przestaje boleć</p> <p>Mówią whisky to nie wszystko,</p> <p>można bez niej żyć,</p> <p>lecz nie wiedzą o tym ludzie,</p> <p>Że najgorzej w życiu to...,</p> <p>To samotnym być, to samotnym być</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Smutno i boli. K.


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia