Wolfgang Wodtke
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2009
Gazeta Pleszewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2009
Gazeta Pleszewska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Wolfganga Wodtke
Radnego Miasta Spangenberg
Człowieka wielce zasłużonego dla budowy
współpracy partnerskiej pomiędzy Pleszewem a Spangenbergiem,
w tym wymiany i młodzieży,
i budowania przyjaźni zgodnej z duchem współpracy europejskiej.
Burmistrz
Miasta i Gminy Pleszew
Marian Adamek
Przewodniczący
Rady Miejskiej w Pleszewie
Mieczysław Kołtuniewski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia