W imieniu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2011
Gazeta Lubuska
W imieniu rodziny śp. STANISŁAWA SZLAPIŃSKIEGO Sędziego w stanie spoczynku, składam serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które w dniach żałoby okazały nam współczucie, pomoc oraz uczestniczyły w uroczystościach pogrzebowych. żona Zofia Szlapińska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia