Jarosława Sieradzkiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2025
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2025
Dziennik Łódzki
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi
dr.Jarosława Sieradzkiego
wieloletniego pracownika
Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytetu Łódzkiego,
wspaniałego przyrodnika,
dydaktyka i mentora wielu pokoleń studentów.
Rodzinie i Bliskim
składamy
najszczersze wyrazy współczucia.
Dziekan,
Rada Wydziału
oraz Społeczność Akademicka
Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytetu Łódzkiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia