Stanisława Stanisława Raja
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2022
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2022
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Rodzinie zmarłego
ś+p
Stanisława Raja
długoletniego sołtysa Słocina i Radnego Rady Miejskiej
w Grodzisku Wielkopolskim
oraz
wyróżnionego medalem
Zasłużony dla miasta i gminy
Grodzisk Wielkopolski
Wyrazy najgłębszego współczucia
składają
Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego
i Radni Rady Miejskiej
w Grodzisku Wielkopolskim
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia