Andrzeja Januszajtisa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2026
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2026
Dziennik Bałtycki
PODZIĘKOWANIE
Nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci żywych
W imieniu całej Rodziny pragnę podziękować tym,
którzy przyczynili się do tak pięknej i wzruszającej oprawy uroczystości pogrzebowych
Mojego Nieodżałowanego Męża
ś+p
Andrzeja Januszajtisa
zarówno w Bazylice Mariackiej,
oraz podczas przejazdu orszaku pogrzebowego
przez Gdańsk i na Cmentarzu Srebrzysko.
Dziękuję Księdzu Prałatowi Proboszczowi
Bazyliki Mariackiej, księżom
uczestniczącym w liturgii Mszy św.,
całej rzeszy przyjaciół i znajomych,
także Władzom Miasta i Regionu,
oraz wszystkim Instytucjom towarzyszącym nam
w tej pięknej, choć niezwykle smutnej uroczystości.
Wszystkim składam serdeczne „Bóg zapłać”
Ewa Januszajtis
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jerzy
4 mies.
Witold P.
4 mies.