Maria Ślizień
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2023
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2023
Dziennik Polski
Społeczność Akademii Górniczo-Hutniczej
im. Stanisława Staszica w Krakowie
z wielkim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci
Pani
Marii Ślizień
Kwestor AGH
od ponad trzydziestu lat
związanej zawodowo z naszą uczelnią.
W Pani Kwestor, a dla wielu Marysi,
tracimy osobę, dla której dobro
i sprawne funkcjonowanie uczelni w obszarze finansów były wartością nadrzędną.
Dzięki Jej ogromnemu zaangażowaniu
na przestrzeni lat uczelnia mogła
stabilnie funkcjonować, mimo wielu przeciwności.
Jako członkini Kolegium Rektorskiego
dała się poznać jako osoba
profesjonalnie zarządzająca finansami uczelni.
Przez lata aktywnie uczestniczyła także
w Konferencji Kanclerzy i Kwestorów Polskich
Uczelni Technicznych.
Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.
Odeszła od nas osoba oddana uczelni,
o pogodnym usposobieniu,
wielbicielka podróży, gór, teatru i słońca,
zawsze służąca pomocą i wsparciem.
Mężowi Robertowi
i Najbliższym Zmarłej
wyrazy ogromnego współczucia
składają
Rektor wraz z Kolegium Rektorskim,
Senat
oraz społeczność uczelni
Łącząc się w bólu i żałobie,
pragniemy przekazać wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia
Rodzinie
z powodu śmierci
Pani
Marii Ślizień
Kwestora AGH
Wiadomość tę przyjęliśmy z ogromnym żalem.
Będziemy pamiętać Panią Kwestor jako osobę obdarzoną życzliwością, ciepłem, będącą ogromnym wsparciem i autorytetem dla nas wszystkich.
Pracownicy Kwestury AGH
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Teresa
2 l
Teresa
2 l